top of page

Satış Kanallarımız

Screen Shot 2022-05-16 at 14.37.23.png

Fason üretim

-İlk-On Tekstil, kurumsal satış hizmeti ile 4 kıtada yer alan seçkin markalara ve mağaza zincirlerine premium, orta segment, butik ve uygun üretim alternatifleri sunmaktadır.

Fason üretim süreçlerinin tamamında ürünlerin yeniden işleme alınmasına gerek kalmayacak şekilde ambalaj, afiş, poster, yıkama etiketleri, dokuma marka logoları gibi detayların tamamı İlk-On Tekstil tarafından hazırlanmaktadır.

Markalarımız dilediği reçetelerde marka kalitesinin ve ürün devamlılığındaki standardın her süreçte korunacağını bilerek 23 yıldır memnuniyetle bizi tercih ediyorlar.

İlk-On Tekstil ile Çalışmanın Avantajları


-Zamanında teslimat
-İstenen bütün fiyat segmentlerinde üretim
-Satışa hazır şekilde teslimat
-Kalite devamlılığı garantisi
-Tedarik devamlılığı garantisi
-Fiyat istikrarı garantisi
-Size özel reçeteler
-Size özel modeller

Otel grubu

Üretimden satışa kadar değişmeyen ilkeler vardır. Otelinize verdiğiniz değer, müşterilerinize verdiğiniz değerdir. Müşterilerinizin rahat edeceği, hoşnut kalacağı bir ortam yaratmak, müşteri memnuniyeti sağlamak isteyen yatılı konaklama hizmeti veren işletmelerin amacıdır. Teknolojimiz ve üretimlerimizde gösterdiğimiz titizlik, yerli veya yabancı otellerin uyku ürünlerindeki beklentisine %100 kaliteli ürünler ile cevap vermekte, değişik talep ve ihtiyaçlara çözüm bulmaktadır.

ilkon-web-banner4.jpg
export-2.jpg

İHRACAT VE İÇ PAZAR

İlk-On Tekstil olarak her coğrafyanın uyku alışkanlıkları, iklim nitelikleri, ürün beklentileri ve güncel ihtiyaçlarına özel uyku ürünlerimizle 4 kıtada 65’ten fazla şehire ve Türkiye’nin tamamına hizmet vermekteyiz.
 

Çeyrek asırlık tecrübeye sahip ekibimizle ihracat ve lojistik süreçlerinin tamamını ustalıkla yönetiyoruz. Ürününüz ilk siparişten teslimat anına kadar  İlk-On Tekstil güvencesi altındadır.

İlk-On Tekstil, 4 kıtaya ihracat yapmaktadır.

  • Asya

  • Amerika

  • Avrupa

  • Afrika

Satış : Kariyer
bottom of page