KURUMSAL SATIŞ

İLKON Tekstil,  ev tekstili konusunda sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek tüm bilgi, tecrübe ve dünyanın farklı bölgelerindeki ilişkileri ile uyku kültürü sektörünün sanayileşmesine en büyük katkı sağlayan firma olmuştur.  Kaliteye verdiği önem, teknik uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımları sektörün en iddialı üreticisi olmasını sağlamıştır.  " Boncuk, Nano ve klasik elyaf, kaz tüyü, visco,Pu"  dolgulu, yüksek teknoloji ürünlerini pazara sunmaktadır. Yastık - yorgan  –  Yatak üstü Uyku Ped’i- yatak örtüsü- nevresim takımları – bebek yatak ürünleri gibi ev tekstilini oluşturan tüm ürünlerin üretimini kurumsal müşterilerine kendi markaları için üretmektedir.  Müşteri memnuniyeti ve müşteri mahremiyeti konuları İLK-ON tekstil için titizlik gösterilen en önemli çalışma prensiplerinden biridir. Öncelikle amaç; yerli ve yabancı pek çok ünlü markanın, ürün standartlarını yükseltmekte,  dünya çapında markalar olmasını sağlamaktadır. 

OTEL

Üretimden satışa kadar değişmeyen ilkeler vardır. Otelinize verdiğiniz değer, müşterilerinize verdiğiniz değerdir. Müşterilerinizin rahat edeceği, hoşnut kalacağı bir ortam yaratmak, müşteri memnuniyeti sağlamak isteyen yatılı konaklama hizmeti veren işletmelerin amacıdır. Teknolojimiz ve üretimlerimizde gösterdiğimiz titizlik, yerli veya yabancı otellerin uyku ürünlerindeki beklentisine %100 kaliteli ürünler ile cevap vermekte, değişik talep ve ihtiyaçlara çözüm bulmaktadır. 

 

HAKKIMIZDA

Avrupa’nın en büyük kapitone ve dolum tesislerinden biri olan İlk-On Tekstil, İstanbul Trakya Serbest Bölgesindedir. 45 yıllık tecrübesi ile ev tekstilinin Dünyada ve Türkiye’de gelişmesine istikrarlı bir şekilde öncülük etmektedir.


“Kaliteli uykunun her anında biz varız…”

ÜRETİM TESİSİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi, Atatürk Bulvarı
Açelya Sokak MIGI İş Merkezi
Çatalca/İstanbul/Türkiye

Telefon:
+90 212 786 61 86 Pbx
Faks:
+90 212 786 61 87 – 88